KONST / Litografier / Litografiska blad 14498147
nr 1449 8147
Litografiska blad
von Wright, "Svenska Fåglar efter Naturen och på Sten ritade", oramade lösa blad, bladets mått: 39x29 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:50:40
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)